Anunturi leasing auto, vindem in leasing masini noi, auto rulate second hand, autoutilitare noi si autoutilitare second hand din 2010. Avem si autoturisme si masini second hand.
Anunturi leasing auto, vindem in leasing masini noi, auto rulate second hand, autoutilitare noi si autoutilitare second hand din 2010. Avem si autoturisme si masini second hand.

Citroën Berlingo 2018 1.6 Diesel 75 CP 163.200 km - 13.064 EUR - leasing auto

Caracteristici principale Citroën Berlingo 2018 (ID: CIT32958)
Marca
Citroën
Model
Berlingo
Anul fabricatiei
2018
Rulaj
163.200 km
Putere motor
75 CP
Cilindree
1.560 cmc
Combustibil
Diesel
Transmisie
Manuală
Tractiune
Față
Caroserie
Monovolum
Culoare
Alb

Acum la numai13.064 EUR(TVA inclus)
SOLICITA O OFERTA DE FINANTARE SAU PROGRAMEAZA-TE LA UN DRIVE TEST! FINANTAM PERSOANE JURIDICE CU AVANS DE 15% PE 5 ANI!

237

Citroën Berlingo din 2018

CITROËN BERLINGO 2018 1.6 DIESEL 75 CP MANUALĂ 163.200 KM - 13.064 EUR - LEASING AUTO-TVA DEDUCTIBIL-Autoutilitara disponibila la comanda

Echipa noastră vă oferă numeroase opțiuni de finanțare auto - leasing auto, leasing extern, credit auto și credit extern, leasing financiar sau operational - cu posibilitatea obținerii unor oferte personalizate adaptate cerințelor și necesităților dumneavoastră.

Van / Microbuz
Prima inmatriculare 10/2018
163.200 km
motorină
55 kW (75 CP)
transmisie manuală

Mai multe date tehnice
Cilindrată 1.560 cm³
Număr de locuri 3
Număr de uși 4/5
Ușă glisantă Ușă culisantă dreapta
Clasa de emisii Euro6
Insignă de mediu 4 (verde)
Aer condiționat
Sistem de aer condiționat
Airbag-uri Airbag-uri frontale
Culoare (producător) LACK WHITE BANQUISE
CuloareAlb Țesătură interior, negru
Consum 4,3 l/100 km (mixt)
Emisii CO₂aprox. 114 g/km (combinat)

cotieră
Bluetooth
Computer de bord
CD player
Imobilizator electric
ESP
difuzor
Filtru de particule
Carnet de cecuri întreținut
Servodirecție
tuner/radio

Ultimul service la 145.463 km!
Echipament special:
Airbag pe partea pasagerului, facilitate Bluetooth hands-free, compartimentare compartiment de încărcare la jumătate de înălțime (grilă și trapă) cu izolare fonică și termică, pachet de viziune

Echipamente suplimentare:
Compartiment de depozitare deasupra parasolarelor, airbag lateral șofer, pardoseală din vinil, pachet electric, pachet ergonomie, sistem de asistență șofer: asistent frânare de urgență, covoraș cauciuc pasager/compartiment de încărcare, uși din spate fără geam, caroserie/structură: cutie, coloană de direcție ( volan) reglabil, lumini de citire fata, reglare faruri, facelift, motor 1,6 litri - 55 kW Blue-HDI FAP, ampatament 2728 mm, roata de rezerva in anvelope de rulare, emisii reduse standard Euro 4 (PSA = L5), redus -standard de emisii Euro 6 (PSA Euro 6.1), Usa culisanta pe dreapta fara geam, benzi de protectie late (PVC), sistem SCR (tehnologie AdBlue), husa/tapiterie: stofa, lambriuri in portbagaj, sistem de avertizare pt. centuri de siguranță.


Oferim pentru Persoane Juridice (SRL, PFA, Cabinet Medical Individual, Cabinet Individual de Avocatura, Birou Notarial) care au o bonitate buna si profit in ultimul bilant raportat, finantare GARANTATA cu avans minim de 10-15% pe o perioada cuprinsa intre 1-5 ani.

Va putem oferi finantare in sistem leasing financiar sau operational.

Va putem aduce la comanda orice autoturism sau autoutilitara (noua sau aproape noua), in leasing sau credit, din stocul partenerilor nostri din Germania, Olanda, Belgia, etc. Pentru detalii, va rugam sa ne contactati!

Suna acum!

Suna acum la 0753.355.120 si primesti o reducere de 2% din pretul final de achizitie
…sau scrie-ne folosind fomularul de mai jos.

De ce LeasingSH.ro?

  • Toate ofertele prezente pe site-ul nostru, au ISTORIC COMPLET, GARANTIE si un singur proprietar in CIV!
  • Doar Dealeri Auto autorizati si agreeati de catre Firmele de leasing!
  • Peste 3.200 de oferte din 46 de parcuri auto din Bucuresti si din tara!
  • NU finantam si nici NU promovam masini aduse din afara de catre Persoane Fizice, auto second hand care au apartinut unor persoane in varsta din Germania, Franta, Italia, Belgia cu care au facut piata sau s-au deplasat foarte putin cu aceste masini. Noi nu credem in povesti, noi va prezentam acte doveditoare si facturi de legatura.
Apelare