MediaArticoleVW GOLF 2018 - Pret 13.989 EURO inclus TVA - Leasing auto - Finantare auto pe SRL - Achizitie cash

VW GOLF 2018 - Pret 13.989 EURO inclus TVA - Leasing auto - Finantare auto pe SRL - Achizitie cash

VW GOLF 2018 - Pret 13.989 EURO inclus TVA - Leasing auto - Finantare auto pe SRL - Achizitie cash

Chiar azi a intrat acest VW GOLF 2018 in platforma noastra www.leasingsh.ro.
Dealerul nostru a achizitionat acest VW GOLF 2018 de pe o platforma de licitatii auto din Germania, de la o firma de leasing operational. Are istoric complet de service si garantie 24 de luni, la cutia de viteze si motor in limita a 30.000 de km.

Citeste si cateva recenzii lasate de clientii nostri pe Google despre cat de multumiti au fost dupa ce au achizitionat masini second hand sau auto noi de la noi de pe platforma:

In link-ul de mai jos, regasesti informatii despre acest autoturism rulat second hand VW GOLF 2018, pe care il poti cumpara in sistem de leasing financiar pe Societate sau cu transfer bancar (cash).

Echipa www.leasingsh.ro va prezinta in acest articol informatii despre achizitia in sistem de leasing auto pentru acest autoturism rulat second hand VW GOLF 2018 care are 169.113 Km si capacitate de 1.6, diesel.

Toate ofertele second hand prezente in cadrul platformei nostre www.leasingsh.ro au istoric complet de service si garantie de la 3-6-12-24 de luni, la cutia de viteze si motor.

Daca ai o Societate mai veche de 1-2 ani, poti sa iti cumperi in leasing o masina noua sau o masina second hand, cu un avans de minim 10-15% pe o perioada de leasing cuprinsa intre 1-5 ani.

Iti prezentam mai jos informatiile financiare de acordare cu un avans de 15% pe 5 ani de finantare auto daca s-a aprobat dosarul tau de leasing:

Pret de vanzare auto second hand: 13.989 Euro cu TVA inclus
Avans minim 15%: 2.098 Euro cu TVA inclus
Rata lunare: 225 Euro cu TVA inclus, dar fara rata de Casco
Dobanda anuala: 3.99%
Perioada de contract de leasing: 60 de luni.

Daca informatiile despre aceasta achizitie ti-au folosit, te asteptam sa ne contactezi pe telefonic sau prin formularul de contact din cadrul fiecari oferte auto second hand prezenta pe site-ul nostru.

Echipa noastra www.leasingsh.ro stie ca exista foarte multa informatiie despre achizitia in sistem de leasing auto financiar sau operational pe internet si la fel ca si la noi este gratuita.
Insa ce iti putem oferi in plus fata de ceea ce gasesti pe internet iti spunem mai jos:
1. RAPIDITATE! - Adica? Daca ne lasi un mesaj sau ne contactezi telefonic iti preaprobam dosarul in maxim 2 ore . Stim ca poti trimite dosarul direct la Societatea de leasing pe care o stiai deja sau pe care ai gasit-o pe internet, dar noi avem RAPIDITATE in aprobare!

2. CLARITATE! - Cum? Da, exista multa si vasta informatie despre cum se poate finanta un dosar de leasing, dar fiind foarte multa trebuie sa fie si CLARA. Noi cu asta ne ocupam. Tratam si ne zbatem pentru fiecare dosar ca si cum ne-am face noi finantare pentru auto nou sau auto second hand in cadrul firmei noastre!

3. INCREDERE! - mai gasim in ziua de azi? Da, de 12 ani, am reusit sa nu avem nici o recenzie proasta pe Google, avem 5 stele media. Cum am reusit? Le-am explicat de la inceput clientilor nostri in ce conditii le putem aproba dosarul de leasing, am avut transparenta si mai ales am livrat ce am promis, de aceea inca suntem in primele cautari pe Google.

Daca ai si tu nevoie de Echipa noastra te asteptam sa iti alegi o masina noua sau o masina second hand din cadrul platformei noastre www.leasingsh.ro!

Te asteptam sa te finantam. Vrei o masina? Suna-ne! Condu-o! www.LeasingSH.ro

Oferte speciale

VOL33142 – Volkswagen Golf la 10.115 EUR Volkswagen Golf
10.115 EUR
ID: VOL33142
VOL34831 – Volkswagen Golf la 16.189 EUR Volkswagen Golf
16.189 EUR
ID: VOL34831
VOL33282 – Volkswagen Golf la 14.289 EUR Volkswagen Golf
14.289 EUR
ID: VOL33282